e-learning

E-learning Full Stack Developer

Dodane przez Tomasz - pt., 11/08/2019 - 22:32

E-learning Full Stack Developer to projektant kursów interaktywnych posiadający pełną, zaawansowaną wiedzę zarówno w kwestiach związanych z e-learningiem jak i wszystkimi dodatkowymi elementami potrzebnymi do przygotowania kursu.

1. Obsługa programów graficznych takich jak Photoshop czy Affinity Photo

Projektując kursy każdego dnia jednym z głównych zajęć jest edycja obrazów cyfrowych czy też projektowanie wyglądu szkolenia. Budowanie layoutu, przycisków oraz innych niezbędnych elementów graficznych.

Adobe Captivate Draft czyli projektowanie kursów e-learning na urządzeniu mobilnym

Dodane przez Tomasz - śr., 10/30/2019 - 22:07

Adobe Captivate Draft 

to aplikacja na urządzenia mobilne, dzięki której możemy przygotować draft szkolenia e-learningowego będąc w biegu. Adobe Captivate Draft to w zasadzie jedyna aplikacja, która umożliwia tworzenie kursów "on the go" a następnie publikowanie ich w LMS (Adobe Captivate Prime) lub przesłanie draftu szkolenia do późniejszego dopracowania w programie Adobe Captivate.

Jak zatem wygląda aplikacja i czy warto z niej korzystać?

Problemy wieku dziecięcego w e-learningu

Dodane przez Tomasz - sob., 08/18/2018 - 23:33

Chodząc ze spotkania na spotkanie i rozmawiając z różnymi osobami na temat e-learningu dochodzę pomału do wniosku, że czas przekwalifikować się na konsultanta. Ktoś?Coś? Zaczynając od szkół a kończąc na bardzo dużych firmach, bankach etc..., wszyscy borykają się z problemami jakościowymi w dostarczaniu szkoleń zdalnych. W większości przypadków osoby, którym powierzono opiekę nad e-learningiem w organizacji, kompletnie nie wiedzą z czym mają do czynienia. Wszyscy mają e-learning, mam i ja.