moodle

Nowe wydanie Moodle

Dodane przez Tomasz - ndz., 09/01/2019 - 13:21

Dwa dni temu pojawiło się nowe wydanie Moodle 3.7.1+. Ten pakiet jest budowany co tydzień z nowymi poprawkami produkowanymi przez stabilny proces rozwoju. Zawiera wiele poprawek dokonanych od wydania 3.7.1 i jest zwykle lepszym wyborem do produkcji niż faktyczny pakiet 3.7.1, który był wydany w lipcu. Jeżeli chciałbyś pobrać LMS Moodle to zapraszam na oficjalną stronę.

Tagi

E-learning developer

Dodane przez Tomasz - sob., 05/19/2018 - 11:24

E-learning developer - umiejętności

E-learning developer to osoba, która powinna posiadać bardzo obszerną wiedzę z różnych obszarów. Podstawą jest oczywiście znajomość oprogramowania do projektowania kursów online ale również kompletna wiedza z zakresu projektowania graficznego czy też animacji oraz wiedza związana z zarządzaniem systemami LMS.

LMS co to takiego?

Dodane przez Tomasz - sob., 05/19/2018 - 11:11

LMS czyli Learning Management System to nic innego jak system zarządzania uczeniem. Najczęściej jest to oprogramowanie instalowanie na serwerze lokalnym lub wirtualnym, dzięki czemu dostęp do serwisu mają wszyscy uczniowie lub pracownicy organizacji. Umożliwia to uczenie się zdalne dużej liczby uczniów w tym samym czasie. Korzyścią dla nauczyciela i/lub pracodawców jest fakt, że system umożliwia śledzenie postępów nauki. Bardzo popularnym, bezpłatnym systemem LMS jest Moodle